Relaxační víkend

RELAXAČNÍ VÍKEND na rekreačním středisku U BÍLÉHO KONĚ v malebné krajině Hostýnských vrchů. Víkend plný relaxace a odpočinku. Středisko je obklopeno rozlehlými lesy. Umístění střediska a příroda Hostýnských vrchů Vám poskytne dostatek klidu a soukromí pro zaslouženou relaxaci a odpočinek.

Přijeďte si k nám odpočinout!


CENA za balíček na víkend od 2.200,- Kč na osobu

Cena :
Za balíček na osobu od 10 – 100 let cena 2.200,-

Váš balíček obsahuje:
- Ubytování v pokoji – 2 noci (víkend)
- Polopenze 2x
- Poplatek obci
- Povlečení
- El.energie
- Masáž dle výběru:
  • klasická relaxační a rekondiční masáž
  • Havajská masáž LOMI LOMI
  • HOT STONES masáž horkými kameny
- Možnost dokoupení masáže:
  • INDICKÉ MASÁŽE HLAVY 350,-
  • ANTISTRESOVÁ MASÁŽ HLAVY – CHAMPI 270,-
  • REIKI Terapie 420,-


KLASICKÁ RELAXAČNÍ A REKONDIČNÍ MASÁŽ – přináší úlevu fyzicky namáhaných svalů, přispívají k jejich regeneraci. Slouží ke zlepšení zdravotního stavu, k posílení organismu zanedbaného nedostatkem pohybové činnosti i dalšími zdravotně negativními vlivy. Mechanický účinek masáže spočívá v podpoře a posílení krevního oběhu, uvolnění svalstva, prokrvení a regeneraci pokožky.

HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI LOMI – velmi působivá a zvláštní relaxační masáž, navazuje stav hlubokého uvolnění a odstraňuje napětí. Stimuluje krevní oběh a následně lymfatický systém. Má velice pozitivní vliv zvláště na psychiku člověka.

HOT STONES - masáž horkými kameny dokáže navodit báječný ocit úlevy a klidu. Proto je masáž HOT STONES tak žádaná. Příjemné teplo pravých lávových kamenů svojí vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle. Působí blahodárně na mysl a uvolňují zatuhl svaly. Při masáži používáme přírodních olejů a výtečných technik. Příjemné uvolňující účinky masáže trvají dlouho po masáži.

INDICKÉ MASÁŽE HLAVY – je jemné , léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Odstraňuje bolesti hlavy a očí, napětí hlavy, ramenou šíji. Navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky i psychicky harmonizuje.

ANTISTRESOVÁ MASÁŽ HLAVY – CHAMPI – jako součást ajurvédského učení, svým léčivými účinky uvolní od stresu, bolestí a napětí, zlepší kvalitů vlasů a přináší osvěžení. Má vliv na mentální úroveň, pomáhá zvládat psychickou únavu, odstraňuje emocionální stres, zbavuje úzkosti a deprese.

CÍLEM MASÁŽÍ JE HARMONIZOVAT TĚLO, MYSL A DUCHA ČLOVĚKA

Masáže provádí zdravotní sestra, maser, reiki terapeut, Julie Fedorová


Počet účastníků: pro 2 účastníky , větší skupina vítaná (množstevní sleva) max. do 8 osob

Objednávka: Minimálně 2 týden předem.

Platební podmínky: Platba předem.

Další informace: Balíček neobsahuje dopravu na místo konání.
© bilykun.cz 2019